poradna pro rozvoj osobnosti
Eva      Smejkalová
KLÍČ K ŽIVOTU
Více informací >>

Created by Seoregistr
"Cokoli děláme pro sebe, děláme pro druhé.
           Cokoli děláme pro druhé, děláme pro sebe."
REIKI  
Rychlý kontakt
CESTA
RODINNÉ Konstelace
Více informací >>
Více informací >>
Více informací >>
SHAMBALLA

Předávám s láskou dál informace, které jsem dostala při iniciacích od své skvělé lektorky a sluníčkové bytosti Silvie Kurákové.  :

Shamballa je místo (podle některých pramenů hlavní město bájné říše Agharta), které je tvořeno vysokými vibracemi Vyšších energií - nanebevzatých Mistrů, archandělů, Elohim, světelných bytostí. Tato energie vibruje ve 4.,5. a vyšší dimenzi. Odtud můžeme čerpat informace, duchovní vedení, pomoc při léčení, vnitřní sílu. Pomáhá nám otevřít naše srdce lásce a světlu, objevit naše poslání v životě
Cesta k tomuto zdroji vede skrze naše Vyšší Já.

Energie Shamballa v sobě nese energii Reiki (prostupuje vším, energie je vše, co existuje), vědomí jednoty se vším, co existuje. Je darem energie nanebevzatých Mistrů  pro planetu Zemi a urychlení našeho duchovního rozvoje.

Je to energie lásky, která nám pomáhá skrze srdeční čakru  uvědomit si, kdo jsme, být v Jednotě se všemi svými energiemi i s Univerzem, zvýšit své vibrace a připravit se na Vzestup.

Práce se Shamballou je jednodušší než s Reiki, není potřeba si pamatovat symboly. Stačí požádat, důvěřovat, zapojit intuici a vložit záměr. (Jak jednoduché, že?) :

Její působení je mnohem silnější než Reiki (která nám byla dána pro 3.dimenzi). Po zasvěcení se "věci rychle dávají do pohybu", urychlují se změny v našem soukromém i profesním životě - někdy hodně citelně.


Doporučuji projít zasvěcení do energií Shamballa 1024 až po absolvování alespoň Reiki II. Dodržuji iniciaci postupně po jednom stupni  s časovým odstupem min. 3 týdnů, aby vše mělo čas probíhat jemně a bezpečně. V každém ze 4 zasvěcení obdržíte 256 symbolů. Ty se aktivují samy vždy, když požádáme o spojení, podle našeho záměru, co chceme dělat.


Cena zasvěcení: 1.st.   700 Kč
                               2.st.   700 Kč
                               3.st.  1000 Kč
                               4.st.  1700 Kč


Systém  2002 symbolů Shamballa 2002  je tvořen vyššími vibracemi jako doplněk a pokračování Shambally 1024. Iniciace probíhá najednou do všech 4 stupňů. Rovněž je spojena s enerií nanebevzatých Mistrů, s Mistrem Saint Germainem.Cena zasvěcení: 1.-4.st. najednou    1900 Kč
Klíč k životu -
3.st.:  19. - 20.1.

Klíč k životu -
4.st.:  2 .- 3.3.


Klíč k životu -
5.st.: 4. - 5.5.


Rodinné konstelace:
13. - 14.4.


Reiki I.,II, Mistr, Mistr učitel:          
dle dohody


Shamballa:                                 
zasvěcení individuálně
dle dohodyNajdete mě na Facebooku
Eva Smejkalová

Sdružení 27, Praha 4
tel. 604 570 483
info@bytsamsebou.com
Nejbližší aktuální termíny seminářů na rok 2019: